NATURALNY PŁYN ANTYBAKTERYJNY ROZMARYN I BERGAMOTKA YOPE 750ML Zobacz większe

NATURALNY PŁYN ANTYBAKTERYJNY ROZMARYN I BERGAMOTKA YOPE 750ML

14,49 zł

Polecany do dezynfekcji przedmiotów znajdujących się w łazience, blatów, kuchenek, zabawek dziecięcych i pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta. Receptura oparta na naturalnych składnikach doskonale dezynfekuje i zabija 99,9% bakterii.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cenny probiotyk- kwas mlekowy działa antybakteryjnie i skutecznie hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych. Naturalny skład płynu jest bezpieczny dla zdrowia, środowiska oraz czyszczonych powierzchni. 

Charakter zapachu: ziołowy, cudownie odświeża i orzeźwia.

Idealny do powierzchni ceramicznych, emaliowanych, wykonanych ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych.

Preparat może być stosowany do powierzchni twardych, urządzeń mających i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością w przemyśle spożywczym, gastronomii. Przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji przedmiotów znajdujących się w łazience, mebli kuchennych, blatów, kuchenek, zlewów kuchennych, koszy na śmieci itp. Działa bakteriobójczo. Preparat nie nadaje się do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni nieodpornych na kwasy (marmur, piaskowiec, granit). Przed użyciem należy sprawdzić jego działanie na mało widocznej powierzchni.

To produkt bezpieczny dla środowiska. 99% jego składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia.

Pojemność: 750

Produkty powiązane