Kategorie

HERBATY NICOLAS VAHE 

Herbaty Nicolas Vahe to przede wszystkim produkty, które kultywują silną filozofię i tradycję opartą o składniki najwyższej jakości. Nicolas Vahe za punkt honoru bierze sobie dostarczać konsumentom herbatę, która powstaje na bazie kompozycji tylko najlepszych surowców.

Czego zatem możecie się spodziewać? Przede wszystkim zaskakujących doznań smakowych i niebanalnych połączeń - których nie znajdziecie nigdzie indziej. Podstawowe działania podczas tworzenia tej wyjątkowej mieszanki, ukierunkowane są osiągnięcie doznań smakowych, wykraczających poza standardy. Mają one opowiadać historię, tworzyć atmosferę oraz nadawać sens codziennej rutynie. Herbata Nicolas Vahe jest luksusem samym w sobie.

Na pewno niejednokrotnie pragnęliście takim luksusem obdarować bliską osobę. Herbata Nicolas Vahe na prezent to odpowiedź na potrzebę stworzenia podarunku idealnego. Stylowe i eleganckie opakowanie – niepowtarzalne w swej prostocie, stanowi nieodłączny element całości wrażeń estetycznych, a jego zawartość rozkochuje smakiem i aromatem. Estetyka z zewnątrz doskonale odzwierciedla ponadczasowy design, który doskonale będzie prezentować się w kuchni.

Dlaczego herbata na prezent Nicolas Vahe jest najlepszym wyborem? To starannie wyselekcjonowana mieszanka, która łączy w sobie naturalną czarną herbatę najwyższej jakości z dodatkiem głębokich aromatów owocowych.

Nicolas Vahe poza to poza uciechą dla podniebienia, również walory zdrowotne. Najwyższej jakości herbata doskonale nawadnia organizm, chroni układ sercowo-naczyniowy, wspomaga proces odchudzania oraz delikatnie pobudza, dzięki zawartości teiny w najczystszej postaci.

Starannie wyselekcjonowane produkty to znak rozpoznawczy marki Nicolas Vahe – będącej jednocześnie nazwiskiem szefa kuchni jednej z najlepszych duńskich i francuskich restauracji. Wysoki poziom estetyki i smaku Nicolasa, zaowocował powstaniem herbaty, której każdy kubek jest namiastką europejskiego akcentu w eleganckim i niepowtarzalnym stylu.