Mydło dla dzieci Kokos i mięta YOPE 400 ml

18,49 zł

Naturalne mydło do rak dla dzieci
Nawilża i koi.

Zapach:  smakowity, orzezwiajacy, słodki - poprawia nastrój jak lody kokosowe.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Ekologiczny ekstrakt z mięty (z certyfikatem Ecocert) odświeża i łagodzi podrażnienia. Żel z aloesu koi i doskonale nawilża skórę. Natomiast ekstrakt z kokosa intensywnie ja odżywi.


Z troski o delikatna, wrażliwą skórę najmłodszych, stworzyliśmy wyjątkową gamę naturalnych mydeł w płynie do rak dla dzieci powyżej 3-go roku życia. Dodaliśmy do nich wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane, najdelikatniejsze, naturalne składniki myjące i pielęgnujące skórę Po wielu miesiącach testów wybraliśmy tez najlżejszą konsystencję, która łatwo i szybko się spłukuje. Całość przyprawiliśmy bajecznymi zapachami!

Wywołują uśmiech i poprawiają nastrój - jak dzieci! Do wyboru trzy kompozycje.


Mydła do rąk dla dzieci skutecznie oczyszczają delikatna skórę najmłodszych, a jednocześnie podczas mycia zapewniają jej maksymalna ochronę przed wysuszeniem i podrażnieniami.

Zawierają najwyższej jakości naturalne, bezpieczne składniki myjące i pielęgnujące. A dodatkowo maja neutralne dla skóry pH, dzięki czemu nie naruszają jej naturalnej bariery ochronnej.


Naturalne mydła do rak dla dzieci YOPE nie zawierają: parabenów, SLES, PEG, SLS, EDTA, barwników, DEA, składników pochodzenia zwierzęcego.

94% składników pochodzenia naturalnego i o niskim stopniu przetworzenia.