Kategorie

ŚWIECE 

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 44 elementów

Elegancka świeczka może być prezentem dla bliskiej osoby, dodatkiem na świąteczny stół albo dekoracją w sypialni lub salonie. Świeczka z dodatkami, które pod wpływem ciepła parują i rozprowadzają po wnętrzu cudownie kojący aromat, może poprawić nastrój i złagodzić stres. Ważne jednak, by wybierać świece naturalne, w całości wykonane z materiałów, które nie szkodzą zdrowiu, ani środowisku. W Magic Mug znajdziesz tylko takie!

Świeczki zapachowe

Zapalona świeczka zapachowa nie tylko rozświetla wnętrze ciepłą barwą, ale także pozytywnie nastraja i dekoruje dom. Intensywny, ale przyjemny zapach rozchodzi się po wnętrzach i utrzymuje przez wiele godzin. Zamiast wybierać słabej jakości świece ze sztucznymi aromatami, wybieraj te, które odpowiadają trendowi eko i zero waste. Korzystaj z produktów, które powstały w zgodzie z naturą, ale i z filozofią hygge. Naturalne świece zapachowe wytwarzane są z wosku sojowego wymieszanego z prawdziwymi olejkami eterycznymi, które wykazują właściwości aromaterapeutyczne. Przywracają równowagę ciała, duszy i umysłu, a aromaterapia od wieków używana jest jako metoda lecznicza. Przebywając w pachnącym otoczeniu, można złagodzić stres i ból, poprawiać koncentrację, dodać sobie energii, ukoić zmysły i obniżyć ciśnienie krwi. Świeczki zapachowe są nie tylko aromatyczne, ale także estetyczne. Knot zatopiony w wosku w opakowaniu ze szkła wygląda przepięknie! Uzupełnieniem oferty świec są także woski zapachowe, które można rozpuścić w specjalnym, ceramicznym kominku. Nie brakuje też w naszej ofercie malutkich świeczek tealight, które nadają się do podgrzewaczy.

Świece z wosku pszczelego

W Magic Mug bardzo doceniamy produkty pochodzące z pracy pszczół. Pszczele woski można wykorzystać jako kosmetyki czy wytworzyć z nich bardzo eleganckie, pachnące świece. Świece z wosku pszczelego mają naturalny kolor, nie posiadają żadnych sztucznych dodatków, pachną naturalnym miodowym aromatem. Jeśli chcesz zniwelować negatywne emocje, zrelaksować się po ciężkim dniu i oświetlić dom ciepłym światłem, wykorzystaj nasze produkty. Palenie świec to doskonały sposób, by przywrócić równowagę w całym domu.

Świece ozdobne

Świeca nie musi spalać się, wydzielając zapachy. Może pełnić jedynie funkcję ozdobną. Polecamy świece ozdobne, które można umieścić w lichtarzach i świecznikach, a następnie postawić na stole, komodzie, czy na kominku. Świeca to niezwykle estetyczny dodatek do wnętrza - nie tylko do mieszkania, ale także biura, gabinetu kosmetycznego, ośrodka SPA, pokoju hotelowego. W pięknej świecy liczy się więc także opakowanie, kształt i kolor. Świece ozdobne dostępne są w wielu wersjach, dzięki czemu dobierzesz produkt, który stylem idealnie pasuje do wnętrza, które będziesz ozdabiać.

Świeczki Magic Mug

Do współpracy zapraszamy producentów świec naturalnych, z wosku pszczelego i zapachowych, którzy wybierają tylko roślinne, zdrowe materiały oraz pakują produkty w ekologiczne i wielorazowe szklane słoiczki, metalowe puszeczki, wykańczają je drewnem albo ekologicznym papierem. Świece z wosku sojowego wykonane są tylko z surowców organicznych, czyli są bezpieczne dla środowiska. Kupując u nas, masz pewność, że inwestujesz w świecę zdrową, wysokiej jakości i hołdującą ekologicznym rozwiązaniom.