Kategorie

ŚLUB 

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 16 elementów

Kubki na ślub

Recepta na udane małżeństwo to wspólna kawa na początek dnia – przyjemność jej picia to w dużej mierze zasługa pięknej zastawy. Kubki na prezent są doskonałą propozycją upominku nie tylko z okazji ślubu, ale i rocznicy. Praktyczne i oryginalne na długo cieszą oko, a z obdarowanymi osobami pozostaną dłużej niż bukiet kwiatów. Solidna polska ceramika w dwóch wariantach: kubka ślubnego i filiżanki ślubnej, to oryginalny pomysł, który z pewnością przypadnie do gustu świeżo upieczonym małżonkom. Możliwość indywidualnej personalizacji nada każdemu naczyniu wyjątkowego charakteru i ciepłego wyrazu, a unikatowe, ręcznie malowane rysunki mogą powiedzieć więcej niż niejedne życzenia.

Jeśli więc szukasz wyjątkowego podarunku dla przyszłej Pary Młodej – kubki na prezent ślubny to doskonały pomysł, który jest jednocześnie uroczym wyrazem sympatii. To miły upominek, który posłuży obdarowanym osobom przez długie lata.

W naszej ofercie znajdziecie także komplety ręcznie malowanych filiżanek na prezent ślubny. Ozdobne, wykonane z wysokiej jakości porcelany, staną się miłym akcentem popołudniowej herbaty. Nanoszone na każdą filiżankę wzory  są wyraziste i estetycznie wykonane, a możliwość ich personalizacji pozwala nadać im wyjątkowy charakter. Niebanalny design, poręczność i estetyka utrzymana w klimacie minimalizmu to prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzach obdarowanych osób. Filiżanki ślubne to prezent zdecydowanie od serca. Ekologiczne, minimalistyczne opakowanie nadaje wyjątkowego charakteru i znacznie wyróżnia się w swej prostocie.

Filiżanki na ślub lub porcelanowe kubeczki to naczynia, w których ulubiona kawa lub herbata smakuje lepiej. Piękna, osobliwa porcelana cieszy nie tylko podniebienie, ale i oko - i takie są właśnie kubki na ślub Magic Mug.