Kategorie

HERBATA SŁOIK  

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 18 elementów

Starannie wyselekcjonowana mieszanka i niepowtarzalny aromat, zamknięty w ozdobnym, szklanym opakowaniu z etykietą – oto nasza herbata w słoiku.

Herbata w słoiku i jej zalety

Herbata liściasta to mieszanka, która łatwo absorbuje zapachy – zarówno ze środowiska zewnętrznego, jak i opakowania. Zatem najważniejszym aspektem jest to, aby naczynie, w którym jest trzymana, było wykonane z odpowiedniego materiału, a szczelne zamknięcie nie uwalniało drogocennego aromatu.

Przechowywana w słoiku herbata zachowuje swój naturalny, unikatowy smak, co niewątpliwie wpływa na jej wartości odżywcze i czas użytkowania. Zamknięcie utrzymuje świeżość mieszanki, dzięki czemu pozostaje ona w nienaruszonym, idealnym stanie bardzo długo.

Szklane opakowanie to także ukłon w stronę wysoko cenionego przez nas ekologicznego trybu życia. Przerażająca ilość odpadów na Ziemi to w dużej mierze „zasługa” niewłaściwych nawyków i braku świadomości. Opakowanie ze szkła jest unikatowym, naturalnym materiałem, w pełni biodegradowalnym. Wyprodukowane z najbogatszych minerałów surowych – jest niezwykle czystym produktem ekologicznym, idealnie nadającym się do przechowywania herbaty. Dzięki swym właściwościom posiada zdolność konserwowania oryginalnego smaku i zapachu, pozostając najbezpieczniejszym opakowaniem na planecie, zarówno dla konsumentów, jak i środowiska.

Zatem herbata w słoiku to nie tylko uciecha dla oka i podniebienia, ale też dobry wybór – dla zdrowia swojego i ogółu.

Herbata na prezent

Herbata liściasta w szklanych, ozdobnych opakowaniach idealnie sprawdzi się jako upominek na każdą okazję. Kompozycja suszonych liści w odsłonach klasycznych, ale też tych nieco bardziej zaskakujących i egzotycznych, gwarantuje doskonały smak i aromat.

Wywar z mieszanki liści drzewa herbacianego jest napojem powszechnie lubianym i cenionym o każdej porze roku. Latem – przygotowany na zimno, z kostkami lodu i cytryną, chroni przed nieprzyjemnymi skutkami upałów, a zimą, w połączeniu z rozgrzewającymi dodatkami – umila długie wieczory przy książce i kominku. Towarzyszy nam cały rok, stając się nieodłącznym elementem rodzinnych spotkań, biznesowych rozmów, czy romantycznych chwil. Jeśli więc planujesz obdarować bliską Ci osobę upominkiem, dzięki któremu pomyśli o Tobie ciepło – herbata liściasta w prezencie to doskonały pomysł.

Każdy z zestawów, przygotowany na bazie autorskich receptur to mieszanka niepowtarzalna. Możliwość skomponowania i zapakowania jej w dedykowany zestaw to aspekt, dzięki któremu upominek nabierze indywidualnego charakteru.

Herbata to prezent od serca, który przypadnie do gustu każdemu – bez względu na okazję.