Kategorie

ZAWIESZKI ZAPACHOWE  

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Pozbądź się sztucznych, aromatyzowanych i często szkodliwych sprayów do odświeżania domu. Skorzystaj z zawieszek zapachowych wykonanych z wosku sojowego i prawdziwych kwiatów oraz przypraw. Są estetyczne, trwałe, pachną intensywnie, ale nie drażnią zmysłów. Naturalne zawieszki zapachowe wykorzystasz w domu: w sypialni, łazience, przedpokoju, włożysz je do szafy, zawiesisz w samochodzie. Wszędzie zaczniesz czuć przyjemny aromat, który poprawi Ci nastrój.

Naturalne zawieszki zapachowe do Twojego domu

Zapach, jaki unosi się w domu, wpływa na samopoczucie. Jeśli czujesz ładny aromat, relaksujesz się, odczuwasz zadowolenie. Także goście, którzy wchodzą do pachnącego przedpokoju, czują się zaproszeni do kolejnych pomieszczeń. Dlatego zaopatrz się w zawieszki zapachowe, które wypełnią Twoje mieszkanie aromatem. Możesz użyć ich w każdym wnętrzu. Powieś estetyczną zawieszkę w sypialni, salonie i w łazience. Wykorzystasz ją także do odświeżenia ubrań i wnętrza samochodu.

Zawieszki są ekologicznym zamiennikiem sprayów zapachowych i innych środków, które stosowane są we wnętrzach, ale często nie sprzyjają zdrowiu i podrażniają osoby wrażliwe, skłonne do alergii. Dzięki prawdziwym płatkom kwiatów oferowane przez Magic Mug zawieszki są również pięknymi akcesoriami.

Zapachy polecane do domu oraz szaf możesz kupić w Magic Mug. Znajdziesz u nas między innymi aromaty:

  • róży,
  • szałwii i paczuli,
  • mięty,
  • cedru,
  • drzewa herbacianego,
  • ylang-ylang.

Zawieszki zapachowe do szafy

Jeśli lubisz zapachy, kochasz także świeże ubrania. Jednak kiedy leżą one długo w szafie, ich zapach staje się zupełnie neutralny, ulatnia się nawet po płukaniu w polecanym płynie. Pachnące saszetki, które zostały wykonane z wosku sojowego i uzupełnione o olejki zapachowe, płatki kwiatów i przyprawy, są uwielbiane przez klientów Magic Mug. Sprzedajemy je w atrakcyjnych cenach i wiedząc, że nie szkodzą, a tylko rozprowadzają naturalną, piękną woń. Zawieszkę możesz położyć na półce w szafie ubraniowej, w garderobie, szafce na buty. Wiele zapachów poprawi Ci nastrój, ale również odstraszy szkodniki, takie jak mole.

Piękna zawieszka zapachowa

Gwarantujemy, że zawieszki zapachowe to produkty idealne do każdego mieszkania! Producent zawieszek stawia na wysoką jakość i przystępne ceny swoich produktów, ale także stara się, by woskowe tabliczki były ozdobą domu. Dlatego kupując zawieszkę, otrzymujesz nie tylko ładny zapach, ale także produkt niezwykle estetyczny, nadający się nawet na prezent. Każda zawieszka zrobiona została z wosku sojowego - takiego samego, jaki stosuje się przy produkcji naturalnych świec. Jest nietoksyczny, nie ma własnego zapachu, jest trwały i długo zachowuje aromat dodatków, które zostały w nim zatopione.

Spraw, by Twój dom pachniał

Zawieszka zapachowa do szafy i mieszkania doskonale wpływa na samopoczucie. Aromaterapia znana jest od wieków i może być z powodzeniem stosowana także dzisiaj. Wymień szkodliwe, sztuczne zapachy na te w 100% naturalne. Zrób zakupy w Magic Mug z dostawą pod wskazany adres. Przy okazji zakupu zawieszek zapachowych sprawdź, jakie świece, kadzidełka, przysmaki i kosmetyki oferujemy. Nasza obsługa służy dobrą radą i pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru produktów ekologicznych.