CZTERY SZPAKI ŚWIECA KONOPNA DO MASAŻU Zobacz większe

CZTERY SZPAKI ŚWIECA KONOPNA DO MASAŻU

45,00 zł

Świeca do masażu Eukaliptus i Szałwia od Czterech Szpaków bazuje - standardowo - na wosku sojowym. Dodatek oleju konopnego sprawia, że świeca zyskała właściwości pielęgnacyjne. Ta świeca zapachowa to bowiem także kosmetyk. Dzięki temu nie tylko roztacza wokół przyjemny, odświeżający, eukaliptusowo-ziołowy aromat, ale również świetnie sprawdza się w roli olejku do masażu.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Ten zmyślny produkt w założeniu ma pełnić podwójną funkcję. Możesz używać go jak typowej świecy zapachowej o delikatnym, ale jednocześnie orzeźwiającym aromacie, jak i stosować w roli olejku do masażu.

Wosk sojowy, na bazie którego powstała świeca jest naturalny, nietoksyczny i stanowi świetną alternatywę dla wosków parafinowych. Parafina uważana jest bowiem za szkodliwą - może powodować bóle głowy, których unikniemy przy wosku sojowym. Jest on bezpieczny w użytkowaniu - świece sojowe można palić przy dzieciach czy kobietach w ciąży, nie przeszkadzają również zwierzętom. Jest także biodegradowalny i wydajny - pali się nawet do 50% dłużej od tradycyjnych świec parafinowych.

Sposób użycia: Zapal świecę i odczekaj 5-10 minut, aż wosk stanie się płynny, następnie zgaś świecę, ponownie poczekaj chwilę, aby wosk się ostudził. Wylej powstały olejek na dłoń i wmasuj w skóre całego ciała.

Waga: 100g

Produkty powiązane