Kategorie

MAGIC HOME 

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów

Palące się świece poprawiają nastrój, dodają wnętrzu przytulności, estetycznie wyglądają na stole czy komodzie. Świece Magic Home, dostępne w Magic Mug w wielu wzorach, mają nie tylko walory wizualne, ale także rozprowadzają po wnętrzach cudowne zapachy. Pomagają w medytacji, modlitwie, a także dodają energii. Polecamy je wszystkim, którzy cenią naturalny ogień i używają świec od święta oraz na co dzień.

Świece - magia płomienia

Światło ognia znane jest nam od prawieków. Kiedyś palenie świec kojarzono przede wszystkim z obrzędami religijnymi. Obecnie świec używa się nie tylko ze względu na ich symbolikę, ale na wyjątkowe walory dekoracyjne i estetyczne. Płomień świecy tworzy wyjątkową atmosferę, która koi zmysły i wprowadza w dobry nastrój.

Z czego produkuje się świece Magic Home?

Marka Magic Home to doskonałe, piękne świece tworzone z tradycyjnych wosków, w tym także z wosku pszczelego. Wosk pszczeli to składnik naturalny, bez żadnych chemicznych dodatków, uzyskiwany w wyniku przetapiania plastrów z ula. Świeca z wosku pszczelego emituje jony ujemne, które usuwają kurz, pleśń i drobnoustroje z powietrza. Tego typu świece oddziałują korzystnie na układ oddechowy osób z astmą, alergią, zapaleniem zatok, nie produkują dymu i nie emitują żadnych szkodliwych składników. Palą się równomiernie i długo, pozostawiając przyjemny miodowy zapach. Ponieważ wosk pszczeli łatwo się formuje, świece Magic Home mają przeróżne kształty.

Producent świec Magic Home wykorzystuje także wosk sojowy, naturalny produkt, który powstaje z ziaren soi z dodatkiem aromatycznych olejków. Świece takie palą się bardzo długo, spalają równomiernie, mogą służyć do aromaterapii. Zwolennicy tradycyjnych świec parafinowych także znajdą w ofercie Magic Mug świece Magic Home z tego tradycyjnego materiału.

Dekoracyjna świeca Magic Home

Świeca ustawiona w estetycznym świeczniku pięknie wygląda na stole. Oferujemy świece barwione na różne kolory oraz w wielu wymyślnych kształtach, by ozdobić miejsce podania wytwornej, świątecznej kolacji. Polecamy przepiękne świece z kolorowego wosku, które spalają się powoli i nie pozostawiają plam. Można je wykorzystać podczas tworzenia świątecznych stroików i dekoracji stołowych na każdą okazję. Jeśli nie masz świecznika odpowiadającego średnicy świecy, możesz wykorzystać butelkę, słoik wypełniony ozdobnymi kamykami lub piaskiem albo zwyczajną podstawkę, na której ustawisz świeczkę.

Polecamy świece Magic Home

Uwielbiamy świece zapachowe i ozdobne, odlane z wosku pszczelego, sojowego i tradycyjne. Dlatego nie mogło ich zabraknąć w ofercie naszego internetowego sklepu. Produkty Magic Home możesz zamówić przez Internet z dostawą pod wskazany adres. Obsługa Magic Mug każde zamówienie spakuje szybko i wyśle błyskawicznie, by dotarło jak najprędzej do Ciebie. U nas znajdziesz nie tylko aromatyczne świece i dodatki do wnętrz, ale także kosmetyki. Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby, polecamy właśnie nasze produkty.