Kategorie

HAVRE 

Naturalna świeca sojowa o pięknym zapachu maku, świeczka o aromacie paczuli, a może oszałamiająca woń prawdziwej gorącej czekolady, pomarańczy i goździków? Świece Havre, które w Magic Mug proponujemy wszystkim miłośnikom oryginalnych dodatków domowych, są ekologiczne, estetyczne i wprowadzają w dobry nastrój. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z dobroczynnego wpływu zapachów i przyjemnego dla oka światła.

Świece sojowe Havre — relaks we własnym domu

Palenie świeczek zapachowych rozsiewa po wnętrzu przyjemną woń. Dom pachnący kwiatami albo przyprawami wydaje się bardziej przyjazny, ciepły i miło się go wspomina. Przecież wiele osób łączy dom rodzinny z konkretnymi zapachami, które kojarzą się z dobrymi wydarzeniami z przeszłości. Dlatego, zapalając świece zapachowe, możesz wrócić myślami do czasów dzieciństwa, zrelaksować się i przyjemnie spędzić nawet najbardziej ponury jesienny wieczór. Firmę Havre założyły dwie koleżanki. To nasza rodzima marka, która świetnie wpisuje się w trend eko i slow life. Wszystkie produkty Havre - a są to nie tylko świece, ale także kosmetyki - są naturalne i wegańskie. W składach produktów marki znajdziemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane, roślinne składniki.

Czy warto wybierać świece sojowe?

Z uwagą dobieramy do naszego sklepu świece, decydując się na te ekologiczne z wosku sojowego, wytwarzane z materiałów, które można powtórnie wykorzystać.
Świeczki można produkować z kilku rodzajów wosku, między innymi z pszczelego oraz z parafiny. Jeśli chcesz często raczyć się zapachem świecy, a jednocześnie żyć zdrowo i w duchu ekologicznym, przekonaj się do świeczek z wosku sojowego. Spalają się one długo i równomiernie, nie emitują żadnych groźnych związków chemicznych, a przy tym są całkowicie wegańskie.

Świece sojowe relaksują

Świec nie używa się tylko do rytuałów, ale przede wszystkim mają one funkcję ozdobną i aromaterapeutyczną. Właściwości wielu zapachów znane są od wieków, a sojowa świeczka zapachowa może bardzo korzystnie wpływać na ciało i na psychikę. Oglądanie migoczącego płomienia wycisza, uspokaja. Podświadomie otrzymujemy sygnał, by znaleźć chwilę dla siebie i na relaks. Wiele osób moment zapalenia świecy kojarzy z nastaniem spokojnego wieczoru. Świeczka sojowa może płonąć w salonie, sypialni, jadalni, często też przydaje się w łazience podczas długich kąpieli w wannie. Zapalone świece tworzą przyjemną atmosferę, ale także zachęcają do spędzenia czasu we dwoje.

Sojowe świece Havre na prezent

Świeczki, zwłaszcza te z wosku sojowego i w unikatowych zapachach, warto mieć w swoim domu, ale także warto podarować je bliskiej osobie. Wosk z olejkami eterycznymi mieści się w estetycznym szklanym opakowaniu. Słoiczek po wypaleniu świecy można ponownie wykorzystać albo oddać do recyklingu, dlatego można mieć czyste sumienie z powodu ograniczenia produkcji śmieci, których nie da się przetworzyć. Jeśli szukasz chwili wytchnienia dla siebie lub chcesz sprawić wyjątkowy prezent bliskiej osobie, bez wahania zamów w Magic Mug świece sojowe Havre. Przesyłka z produktami trafi do Twojego domu na czas, a Ty będziesz cieszyć się udanymi zakupami w stylu eko.