Kategorie

MAGIC HOME 

na stronę
 • SALE

  Ręcznie wykonane świece o lekkim, miodowym zapachu. Świece robimy z czystej węzy pszczelej z bawełnianym knotem – prosto i przyjaźnie dla środowiska.Zaletą takich świec jest niedymienie oraz dużo dłuższy czas palenia niż w przypadku świec parafinowych. 

  12,00 zł 24,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • SALE

  Zestaw ręcznie wykonanych świec o lekkim, miodowym zapachu. Świece robimy z czystej węzy pszczelej z bawełnianym knotem – prosto i przyjaźnie dla środowiska.Zaletą takich świec jest niedymienie oraz dużo dłuższy czas palenia niż w przypadku świec parafinowych. 

  14,40 zł 24,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • SALE

  Kadzidło z białej szałwii i białej sinuaty o świeżym i naturalnym zapachu. Ekologiczna alternatywa dla kadzideł w patyczkach. Idealnie sprawdzi się osobom zapracowanym, zestresowanym, potrzebującym ukojenia. Zapach kadzidła pobudza do działania, jednocześnie odprężając zagmatwane myśli.

  22,02 zł 25,90 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • SALE

  Kadzidło z białej szałwii i eukaliptusa. Oczyszczająca mieszanka o bardzo świeżym i energetyzującym zapachu pobudzająca procesy myślowe i koncentrację.

  22,02 zł 25,90 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • SALE

  Kadzidło z białej szałwii i sosny.  Delikatny, słodki i jednocześnie orzeźwiający zapach wiązki ziół sprawi, że momentalnie poczujesz ukojenie i zrelaksujesz się.

  22,02 zł 25,90 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Kadzidło z białej szałwii w pęczku znakomicie odpręża i pomaga ukoić nerwy. Szczególnie polecany jest osobom zestresowanym i zabieganym ze względu na właściwości pobudzające koncentrację i zbierające pędzące myśli w jedno miejsce. 

  23,90 zł
  W magazynie
 • Niebieska szałwia od wieków jest stosowana do okadzania domów w celu zneutralizowania negatywnej energii. Niebieska szałwia ma bardziej delikatny zapach niż biała szałwia. Doskonale oczyszcza, dodaje siły i pomaga się zrelaksować. Jej zapach jest delikatny, ziołowo-kwiatowy, kojący.

  23,90 zł
  W magazynie
 • Kadzidło cedrowe o oczyszczającym i wyrazistym zapachu natury. Jego aromat pobudza przepływy energii i wspomaga koncentrację. Użyj go, jeśli chcesz wyciszyć umysł i skupić się na swoich myślach, pracy czy medytacji.

  25,90 zł
  W magazynie
 • Mieszanka: biała szałwia i yerba santa. Intensywnie orzeźwiający zapach wiązki ziół doda Ci energii.  Według legend yerba santa służy neutralizowaniu złej energii. Okadzanie nią pomieszczenia służy oczyszczaniu powietrza, a jej zapach ma dodawać otuchy i odwagi.

  25,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 10 elementów