VATA DOSHA BALANCE - HERBATKA AJURWEDYJSKA 40G BROWN HOUSE & TEA

25,00 zł

Herbatka ajurwedyjska VATA to kompozycja organicznych ziół i olejków stosowanych od tysięcy lat w Ajurwedzie. Herbatka pita regularnie (minimum 2 miesiące) wspomoże uregulować zaburzoną doszę VATA. Należy jednak pamiętać, że stosowanie herbatek ziołowych powinno iść w parze z odpowiednią dietą oraz stylem życia.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Jest skomponowana w taki sposób, by równoważyć przede wszystkim żywioły eteru i powietrza – czyli te, którymi cechuje się dosza VATA. Tę doszę będą równoważyły zioła rozgrzewające i słodkie, gdyż Vata z natury jest chłodna, szorstka i nieregularna.

SKŁADNIKI ORAZ DZIAŁANIE

  • IMBIR, który w Ajurwedzie uznawany jest za roślinę bardzo uniwersalną, rozgrzeje z natury chłodną VATĘ i poprawi jej nieregularne trawienie i fizjologiczną skłonność do zaparć, a także ureguluje apetyt.
  • CYNAMONOWIEC ma również działanie wzmacniające i jest idealny dla VATY, która może miewać biologiczne problemy z krążeniem. Dodatkowo rozgrzewa, wzmacnia serce i trawienie.
  • KOZIERADKA ma działanie uspokajające układ nerwowy. Jest doskonałym remedium na problemy kobiece. Tonizuje i odżywia ciało. Działa również przeciwbólowo. Rozgrzewa.
  • MIĘTA świetnie sprawdzi się podczas upałów, gdyż wychładza i tonizuje nasze ciało. Bardzo dobrze reguluje trawienie i działa rozkurczowo. Dzięki swojemu działaniu uspokajającemu, poprawia nasze zdolności percepcyjne w stanie nadmiernego stresu.
  • OLEJEK POMARAŃCZOWY i jego aromat ma potężny wpływ na układ nerwowy, z którym osoby typu VATA miewają najwięcej problemów.
  • SUSZONA SKÓRKA POMARAŃCZY wzmocni efekt działania olejku
  • KARDAMON pobudzi trawienie i zapobiegnie zaparciom, dodatkowo stymulując pracę całego układu trawiennego.
Waga: 40g

Produkty powiązane