Kategorie

TERMOSY I BUTELKI TERMICZNE 

 • Super propozycja od House Doctor - termos. Idealny do zabrania ze sobą do pracy, szkoły, na wycieczkę... Idealna propozycja dla podróżujących samochodem. Zabierz ze sobą swoją ulubioną herbatę lub kawę i ogrzej się w zimne dni. Termos wykonany ze stali nierdzewnej, silikonu i plastiku PP. Zakręcany.

  69,00 zł
  W magazynie
 • Super propozycja od House Doctor - termos. Idealny do zabrania go ze sobą do pracy, szkoły, na wycieczkę... Ciekawa propozycja dla podróżujących samochodem. Zabierz ze sobą ulubioną herbatę lub kawę i ogrzej się w zimne dni. Termos wykonany ze stali nierdzewnej, silikonu i plastiku PP. Zakręcany.

  69,00 zł
  W magazynie
 • Solidna, stalowa butelka termiczna w kolorze najczarniejszej czerni. Nie zawiedzie Cię w żadnych warunkach, bo nie straszny jej piekielny upał ani przejmujące mrozy. Zabieraj ją do pracy, na górskie wędrówki, wyprawy w leśną głuszę i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego wsparcia.

  69,00 zł
  W magazynie
 • Bidon termiczny dla dzieci i dorosłych utrzymuje wysoką temperaturę napoju nawet do 12 godzin, a zimną do 24. Jest niewielki i smukły, ale jego pojemność to aż 500 ml. Ta niezawodność sprawia, że butelka trzymająca ciepło będzie najlepszym kompanem na każde wyjście z domu!

  69,00 zł
  W magazynie
 • Butelka Wink będzie niezawodnym towarzyszem w każdych warunkach atmosferycznych. Mróz czy upał, Twój napój zawsze będzie miał odpowiednią temperaturę — wysoką do 12 godzin, a niską nawet do 24!

  69,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Termos z serii Use od Nicolas Vahe, wykonany ze stali nierdzewnej idealnie nadaje się do napoi gorących jak i zimnych. Utrzyma ciepło gorącego napoju oraz chłód zimnego. Idealnie wystylizowany industrialne. Skompletuj z innymi produktami Use od Nicolas Vahe.

  95,00 zł
  W magazynie
 • Termos Corh House Doctor. Beżowy odcień nadaje termosowi stylowy wygląd, a ciemna, kontrastowa pokrywka ma rączkę, która pozwala zabierać go ze sobą wszędzie. Obudowa termosu została wykonana z silikonu a wkład z nierdzewnej stali. 

  99,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów