Szczotka do masażu ciała z rączką

65,00 zł

Szczotka do masażu ciała z rączką wykonana z włókna roślinnego – agawy (tampico) oraz z drewna bukowego.

Regularny masaż skóry wspomaga układ krążenia, redukuje cellulit, złuszcza naskórek i odmładza wygląd skóry. Podaruj sobie codzienny rytuał relaksacyjny, dzięki któremu nie tylko się odprężysz, ale też zadbasz o zdrowie. Masuj skórę po kąpieli, zapalając kojące kadzidło lub świecę.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Szczotka polecana jest zarówno do masażu na sucho, jak i po zmoczeniu na mokro.
Idealnie pielęgnuje skórę na całym ciele, skutecznie poprawia krążenie krwi, bez potrzeby używania dodatkowych peelingów złuszcza martwy naskórek.  Systematyczny masaż szczotką zapobiega wrastaniu włosków np. po goleniu, pobudza system immunologiczny do działania, wspomaga układ krążenia, redukuje cellulit, wspomaga dostarczanie tlenu oraz składników odżywczych do komórek ciała, zwiększa ogólny poziom energii organizmu i dobrego samopoczucia.

W wodzie tampico mięknie i tym samym jest jednym z najlepszych surowców do czyszczenia ciała.

Sposób użycia:

Należy wykonywać delikatne ruchy szczotką, nie szorować nią zbyt mocno. Skóra może być lekko zaróżowiona - to normalne. Skóra przed zabiegiem musi być czysta, sucha, bez balsamów i olejków.

Masuj ciało od dołu do góry w kierunku serca, długimi ruchami. Najlepiej rozpocznij od stóp i rąk, nie należy masować twarzy - do niej polecamy naszą małą szczotkę.

Po każdym stosowaniu przemyj włókna szczotki delikatnym szamponem, nie mocząc nadmiernie drewnianej części. Szczotkę susz zawsze włosiem do dołu, z dala od źródeł nadmiernego ciepła - drewno bukowe może pękać. 

Po kilku użyciach zalecamy zaimpregnowanie drewnianej części olejem.

Wymiary (cm): 23x5,5x6,5