Kategorie

PLANTSTORE 

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 14 elementów

Świece Plantstore to wyrabiane w całości ręcznie, pachnące dodatki do każdego domu. Marka tworzy je z ekologicznego wosku sojowego wzbogaconego o naturalne olejki eteryczne. To sprawia, że zapach długo unosi się w powietrzu, nie wywołuje alergii, świeca pali się długo i nie emituje dymu ani żadnych toksycznych substancji. Jeśli marzysz o wieczorze przy trzaskającej niczym ogień w kominku świecy, te z manufaktury Plantstore są dla Ciebie.

Plantstore - świece z wosku sojowego

Plantstore to świece wyrabiane ręcznie z wosku sojowego, czyli naturalnego materiału, bezpiecznego dla środowiska. Palą się nawet dwa razy dłużej niż tradycyjne, a zapach nie wietrzeje, ale do końca jest wyczuwalny. Producent oferuje woski zapachowe do rozpuszczania w specjalnych kominkach, oraz świece z knotem z drewna. Polecamy je na długie wieczory niezależnie od pory roku!

Woski zapachowe

Woski zapachowe to doskonała propozycja dla zwolenników przyjemnego zapachu w domu. Są niewielkie, dlatego pozwalają na delektowanie się delikatnym aromatem po troszku. W miseczce specjalnego ceramicznego kominka wystarczy ułożyć kawałek wosku Plantstore, zapalić małą świeczkę typu tealight i już po chwili można cieszyć się przyjemnym zapachem. Świeczka ogrzewa kominek i rozpuszcza wosk, w każdej chwili, kiedy tylko mamy ochotę, można ją zgasić lub zapalić. Wosk wypala się wolno i można go użyć kilka razy, aż zupełnie straci aromat i wyparuje. Resztki wosku z kominka można usunąć przy pomocy papierowego ręcznika. Woski zapachowe można dowolnie mieszać ze sobą, tworząc autorskie kompozycje zapachowe.

Świece Plantstore z drewnianym knotem

Świeca z knotem drewnianym nie tylko daje przyjemne światło i emituje miły zapach, ale także błogo skwierczy i trzeszczy niczym drewno w kominku. Drewniane knoty w świecach Plantstore nie są powlekane żadnymi szkodliwymi substancjami. Palą się małym płomieniem, powodując równomierne topienie się wosku na powierzchni świecy. Warto jednak pamiętać, że świecy z knotem drewnianym nie powinno palić się dłużej niż 3 h. Po tym czasie warto odczekać, aż wosk sojowy ostygnie i stwardnieje. Gasząc świecę, najlepiej zakryć płomień nakrętką.

Eko świeca Plantstore

Materiały użyte do produkcji świec Plantstore są naturalne, a opakowania można zużyć po wypaleniu świecy. Pozostają po nich bowiem praktyczne słoiczki z zakrętką, które po wyczyszczeniu nadają się do przechowywania drobnych przedmiotów. Można je także oddać do recyklingu. Świeca w minimalistycznym, szklanym opakowaniu także ładnie wygląda i doskonale spełnia funkcję podarunku na każdą okazję. Nawet nie musisz jej pakować w ozdobny papier czy torebkę, zanim wręczysz prezent bliskiej osobie.

Jeśli chcesz zamówić dla siebie, bliskich lub przyjaciół woski i świece Plantstore, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Szybko pakujemy zakupy i wysyłamy pod wskazany adres. Proponujemy ekologiczne produkty wielu producentów, co umożliwia Ci korzystanie z eko kosmetyków i oryginalnych dodatków do domu każdego dnia.