KADZIDŁA 

na stronę
 • Drzewo sandałowe, znane jest już 4 tys. lat, a jego zapach od dawna obecny jest w tradycji japońskiej. Ma szlachetny charakter i niepowtarzalny, charakterystyczny, słodkawy aromat. Kadzidła o zapachu drzewa sandałowego od lat stosuje się w klasztorach zen, ich zapach przynosi ukojenie i wyciszenie umysłu.

  16,90 zł
  W magazynie
 • Kadzidełka o zapachu paczuli przynoszą uspokojenie myśli i emocji, a także pobudzają chęć działania i kreatywność. Rozwija zmysły. Zapach paczuli znany jest od bardzo wielu lat i tradycyjnie stosowany jako kadzidło wspomagające praktyki buddyjskie.

  16,90 zł
  W magazynie
 • CedrKadzidełka cedrowe mają bardzo zrównoważony zapach, odprężający ciało i umysł. Wyciszają emocje i pomagają przywrócić stan wewnętrznej równowagi, dają odczucie komfortu. Mają bardzo naturalny, żywiczny aromat przypominający spacery po lesie i wakacje. Sprzyjają koncentracji.

  16,90 zł
  W magazynie
 • MirraKadzidełka o balsamicznym, ciepłym korzennym zapachu mirry. Aromat używany od czasów starożytnych, o własciwościach łagodzących napięcia, balsam dla duszy i ciała. Uspokaja i oczyszcza.

  16,90 zł
  W magazynie
 • SzałwiaKadzidełka o świeżym i stymulującym zapachu szałwii. W wielu kulturach szałwia uważana jest za święta roślinę, która pomaga oczyścić ciało i umysł. Przypisuje się jej ochronne i uzdrawiające działanie.

  16,90 zł
  W magazynie
 • Kadzidełka o zapachu piżma są w swoim wyrazie bardzo orientalne i charakterystyczne. Ich aromat jest ciepły, zmysłowy i głęboki. Przywołuje obraz Indii, pełen kolorów, bogactwa smaków i zapachów.

  16,90 zł
  W magazynie
 • Olibanum to żywica z krzewów kadzidłowca (Boswellia) Ten ciepły i łagodny zapach jest używany do medytacji i religijnych rytuałów od tysiącleci. Przypisuje mu się właściwości lecznicze i rozjasniające umysł. To jeden z głównych składników używanych do wyrobu Kadzidła, znanego z polskich kościołów.

  16,90 zł
  W magazynie
 • Orzeźwiający aromat Yuzu, o którym mówi się, że jest połączeniem wszystkich cytrusów po trochu. Zapach wyraźny, lekki, radosny.  pachną świeżo, ziołowo, delikatnie przynosząc odprężenie. W swoim składzie posiadają tylko drzewny proszek i naturalne olejki. Ze względu na brak bambusowego patyczka są bezdymne.

  27,00 zł
  W magazynie
 • Kadzidełka o rześkim i pikantnym zapachu świeżego imbiru. Zapach pobudzający i poprawiający nastrój. pachną świeżo, ziołowo, delikatnie przynosząc odprężenie. W swoim składzie posiadają tylko drzewny proszek i naturalne olejki. Ze względu na brak bambusowego patyczka są bezdymne.

  27,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów