Kategorie

PURNAMA RITUALS 

 • Yerba Santa, znana również jako „święte zioło”, to słodko pachnąca roślina nazywana tak przez hiszpańskich mnichów, którzy byli pod wrażeniem jej silnych właściwości leczniczych.

  34,00 zł
  W magazynie
 • Energia tej wyjątkowej rośliny to oczyszczanie, pielęgnowanie i wzmacnianie. Potęguje zdolność koncentracji, dodaje siły do podjęcia akcji.

  34,00 zł
  W magazynie
 • “Smocza krew” to jasnoczerwona żywica pozyskiwana z palmy Calamus Draco bądź różnych odmian rośliny Dracaena zwanej smoczym drzewem lub smokowcem. Uważa się, że dodanie Smoczej Krwi do innego, dowolnego zioła potęguje jego działanie. Tradycyjnie używana w rytuałach oczyszczenia złej energii, stosowana przy okadzaniu pomieszczeń, wprowadza niepowtarzalną...

  39,00 zł
  W magazynie
 • Szałwia jest najczęściej stosowanym, najbardziej wszechstronnym i jednym z najbardziej skutecznych oraz agresywnie oczyszczających ziół. Używana przede wszystkim do oczyszczania, przywracania równowagi, ochrony. Wykazuje działanie lecznicze. Łagodzi stany niepokoju, przygnębienia oraz nadpobudliwości.

  49,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Produkty marki PURNAMA RITUALS są naturalne, pochodzą ze zrównoważonych upraw i są najwyższej jakości. Wszystkie produkty są wegańskie. Purnama Rituals zachęca cię do wejścia w głąb samego siebie, regularnego dbania o siebie i swoje potrzeby, prowadzenia bardziej uważnego życia.

Rytuał Smudging'u

Smudging pomoże Ci osiągnąć stan głębszego relaksu i skupienia. Wpływa na Ciebie i Twoje otoczenie, oczyszczając przestrzeń z negatywnej energii. To praktyka uważności, skupiająca się na dbaniu o siebie i samodoskonaleniu.