AROMATERAPIA 

na stronę
 • Nowy

  Świeca zapachowa z dodatkiem oleju z Palo Santo. Według tradycji południowoamerykańskich Indian służy min. do oczyszczania domu i ciała. Skutecznie odpręża i relaksuje. 

  49,00 zł
  W magazynie
 • Palo Santo (Bursera Graveolens) to gatunek drzewa, które rośnie wyłącznie w Ameryce Południowej. W języku hiszpańskim Palo Santo oznacza „Święte Drzewo”. Zapach Palo Santo wpływa kojąco na zmysły, znosi napięcie i harmonizuje ciało, jest niezwykle przyjemny i unikalny. Palo Santo posiada wiele właściwości leczniczych i oczyszczających zbliżonych do...

  29,00 zł
  W magazynie
 • Konopny woreczek wypełniony suszem ziołowym czyli kwiatami lawendy, które po odpowiednim wysuszeniu oddzielane są od łodyżek. Mają w sobie dużo olejku eterycznego, którego zapach wydziela się przez delikatne zgniatanie kwiatków lub pod wpływem ciepła. Olejek eteryczny w suszonej lawendzie utrzymuje się do 5 lat. Woreczek ściskany trzy razy w tygodniu...

  15,00 zł
  W magazynie
 • Drzewo sandałowe, znane jest już 4 tys. lat, a jego zapach od dawna obecny jest w tradycji japońskiej. Ma szlachetny charakter i niepowtarzalny, charakterystyczny, słodkawy aromat. Kadzidła o zapachu drzewa sandałowego od lat stosuje się w klasztorach zen, ich zapach przynosi ukojenie i wyciszenie umysłu.

  16,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kadzidełka o zapachu paczuli przynoszą uspokojenie myśli i emocji, a także pobudzają chęć działania i kreatywność. Rozwija zmysły. Zapach paczuli znany jest od bardzo wielu lat i tradycyjnie stosowany jako kadzidło wspomagające praktyki buddyjskie.

  16,90 zł
  W magazynie
 • CedrKadzidełka cedrowe mają bardzo zrównoważony zapach, odprężający ciało i umysł. Wyciszają emocje i pomagają przywrócić stan wewnętrznej równowagi, dają odczucie komfortu. Mają bardzo naturalny, żywiczny aromat przypominający spacery po lesie i wakacje. Sprzyjają koncentracji.

  16,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • MirraKadzidełka o balsamicznym, ciepłym korzennym zapachu mirry. Aromat używany od czasów starożytnych, o własciwościach łagodzących napięcia, balsam dla duszy i ciała. Uspokaja i oczyszcza.

  16,90 zł
  W magazynie
 • SzałwiaKadzidełka o świeżym i stymulującym zapachu szałwii. W wielu kulturach szałwia uważana jest za święta roślinę, która pomaga oczyścić ciało i umysł. Przypisuje się jej ochronne i uzdrawiające działanie.

  16,90 zł
  W magazynie
 • Kadzidełka o zapachu piżma są w swoim wyrazie bardzo orientalne i charakterystyczne. Ich aromat jest ciepły, zmysłowy i głęboki. Przywołuje obraz Indii, pełen kolorów, bogactwa smaków i zapachów.

  16,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów