Kategorie

SWOYE 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Świeczki miodowe to jedne z najbardziej lubianych z naszej oferty. Pachną przepięknie, są w 100% naturalne, sprawiają, że w mieszkaniu tworzy się wyjątkowy klimat. Nie mogło więc zabraknąć w Magic Mug świec marki Swoye. Niewielka manufaktura produkuje świece z wosku pszczelego i bawełnianych knotów z poszanowaniem dla przyrody i wkładając w to całe serce. Jeśli szukasz prezentu dla kogoś bliskiego lub chcesz poczuć magię pszczelich świec, zamów je z przesyłką pod domowy adres.

Swoye — świece robione z pasją

Każda świeca Swoye powstaje z organicznych składników: wosku pszczelego oraz bawełnianych knotów. Wosk zwijany jest w estetyczną rolkę, którą można umieścić na świeczniku albo wtapiany jest w słoik z ciemnego szkła, czyli opakowanie wielorazowego użytku. Cały proces tworzenia produktu odbywa się ręcznie, od krojenia wosku pszczelego, przez jego topienie, po zalewanie knotów. Każda świeczka powstaje więc z myślą o konkretnym zamówieniu. W pełni naturalne świece z wosku pszczelego wpływają korzystnie na ludzki organizm. Wosk pszczeli ma właściwości bakterio- i wirusobójcze, a w pomieszczeniu, w którym palą się świece z wosku pszczelego, uwalniane są jony ujemne. Neutralizują one niekorzystne działanie urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Świece woskowe oczyszczają powietrze, a przez to wpływają pozytywnie na osoby, które mają problemy z układem krążenia, nerwowym i oddechowym. Świece z wosku pszczelego skutecznie likwidują zapach dymu z papierosów i inne intensywne, niechciane wonie. Kiedy palisz świeczki miodowe, klimat w mieszkaniu staje się bardziej przyjazny, zmysły znajdują ukojenie. Świece Swoye nie są nasączone esencjami zapachowymi, dlatego w pomieszczeniach unosi się naturalny zapach prawdziwego, pszczelego miodu.

Zdrowe świece miodowe

Wosk pszczeli to naturalny efekt uboczny produkcji miodu. Zamiast go wyrzucać, pszczelarze wykorzystują jego właściwości na wiele sposobów, także oddając w ręce wytwórców świec czy kosmetyków. Świece z wosku pszczelego nie dymią, nie wydzielają toksycznych oparów, są w 100% naturalne. Nie są więc kolorowe, ponieważ nie zawierają żadnych barwników, ale miodowy odcień świec jest piękny i pasuje do każdego wnętrza. W świecach Swoye nie ma sztucznych olejków zapachowych, dlatego mogą z nich korzystać nawet osoby wrażliwe, alergicy, świece nie szkodzą dzieciom ani zwierzętom. Ekologiczne jest także samo opakowane świec. Każda pakowana jest w biodegradowalne pudełka i papier. Słoiczki, które pozostają po wypaleniu wosku, możesz zużyć w dowolny sposób albo oddać je do recyklingu.

Jak używać świeczek miodowych?

Świeczki z wosku pszczelego Swoye palą się długo i równo, ale trzeba pamiętać, by nie używać ich przez wiele godzin z rzędu. Zapalaj świecę na 1-2 h, aż do momentu, kiedy wierzchnia warstwa wosku równo się stopi. Pilnuj, by w świecy nie powstawał tunel, który spowoduje zalewanie knota woskiem. Przed ponownym zapaleniem świeczki można lekko skrócić knot nożyczkami. Nie stawiaj świec w przeciągu, w pobliżu materiałów łatwopalnych oraz nie zostawiaj ich nigdy sam na sam z dziećmi i zwierzętami. Świeczek miodowych możesz używać, kiedy tylko potrzebujesz relaksu, chwili dla siebie, chcesz nacieszyć się naturalnym, miodowym zapachem. Sprzyjają one także medytacji, modlitwie czy ćwiczeniom jogi i odprężającym.