MAŁE SZCZĘŚCIA 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Kiedy w kuchnię wkracza miłość, powstają małe szczęścia.

Konfitury z owoców Małe Szczęścia to naturalne składniki, pozbawione konserwantów i chemicznych barwników. Wszystkie produkty małego rodzinnego przedsiębiorstwa powstają z pasji do gotowania i miłości do ekologii. Niebanalne połączenia składników są gwarancją wyjątkowego smaku i niepowtarzalnego aromatu, zamkniętego w szklanym słoiczku.

Konfitury Małe Szczęścia są doskonałą propozycją dla każdego smakosza, który ceni sobie zdrowy tryb życia i zbilansowaną dietę. Dobór ekologicznych składników i naturalnych metod produkcji jest najlepszym dowodem na to, że połączenie zdrowia z ogromnym apetytem na pyszne jedzenie, to zdecydowanie możliwe i doskonałe rozwiązanie.

Sekretem Małego Szczęścia jest prosty skład, a jak wiadomo – to, co najprostsze, jest najlepsze. Głównym filarem asortymentu są lokalne, ekologiczne produkty, pochodzące od zaufanych gospodarzy i znajomych rolników.

Wszystkie konfitury z owoców Małe Szczęścia przygotowane są na bazie tradycyjnych receptur i rodzimych przepisów, które przekazywane z pokolenia na pokolenie niezmiennie rozkochują w sobie prostotą. Delikatna konsystencja i apetyczny aromat każdej konfitury z owoców, w połączeniu z wartościami odżywczymi, tworzą smak, jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej.

Konfitury Małe Szczęścia, pomimo że niewielkich rozmiarów, skrywają w sobie prawdziwą skarbnicę zdrowia:

  • wzmacniają odporność
  • uzupełniają niedobory witaminowe, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym
  • pomagają przy dolegliwościach żołądkowych

Prosty skład, pozbawiony cukrów i konserwantów to gwarancja, że konfitury z owoców są doskonałym dodatkiem do śniadania, deseru, każdego rodzaju pieczywa lub naturalnego jogurtu – zwłaszcza dla smakoszy ceniących sobie dietetyczne rozwiązania. Konfitury to nasze tradycyjne, ekologiczne słodycze, których wyrazisty, owocowy smak nadaje wielu potrawom i przekąskom domowy, niepowtarzalny charakter.

Szklane opakowania przetworów to w pełni biodegradowalne tworzywo, które może być wielokrotnie przetwarzane do ponownego wykorzystania. Szkło jest całkowicie bezpieczne dla środowiska i człowieka. Konfitury z owoców przechowywane w szklanych opakowaniach dużo dłużej zachowają walory zdrowotne i smakowe. Dodatkowo, każde opakowanie pysznych przetworów ozdobione jest etykietą, która w zabawny sposób informuje o zawartości słoiczka.

Owocowe konfitury Małe Szczęścia dają wiele radości – na co dzień i od święta.