DOM 

na stronę
 • Nowy

  CedrKadzidełka cedrowe mają bardzo zrównoważony zapach, odprężający ciało i umysł. Wyciszają emocje i pomagają przywrócić stan wewnętrznej równowagi, dają odczucie komfortu. Mają bardzo naturalny, żywiczny aromat przypominający spacery po lesie i wakacje. Sprzyjają koncentracji.

  16,90 zł
  W magazynie
 • Nowy

  MirraKadzidełka o balsamicznym, ciepłym korzennym zapachu mirry. Aromat używany od czasów starożytnych, o własciwościach łagodzących napięcia, balsam dla duszy i ciała. Uspokaja i oczyszcza.

  16,90 zł
  W magazynie
 • Nowy

  SzałwiaKadzidełka o świeżym i stymulującym zapachu szałwii. W wielu kulturach szałwia uważana jest za święta roślinę, która pomaga oczyścić ciało i umysł. Przypisuje się jej ochronne i uzdrawiające działanie.

  16,90 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Kadzidełka o zapachu piżma są w swoim wyrazie bardzo orientalne i charakterystyczne. Ich aromat jest ciepły, zmysłowy i głęboki. Przywołuje obraz Indii, pełen kolorów, bogactwa smaków i zapachów.

  16,90 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Olibanum to żywica z krzewów kadzidłowca (Boswellia) Ten ciepły i łagodny zapach jest używany do medytacji i religijnych rytuałów od tysiącleci. Przypisuje mu się właściwości lecznicze i rozjasniające umysł. To jeden z głównych składników używanych do wyrobu Kadzidła, znanego z polskich kościołów.

  16,90 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Wypełnione po brzegi miodowym aromatem.Stworzone by podgrzewać atmosferę, rozświetlać ciemne zakamarki i wprowadzać w stan odprężenia. Lubią prezentować swe wdzięki na stołach, schodach, wannach, w altanach, a nawet w miejscach, które nie przychodzą nam do głowy.Swym złotym płomieniem potrafią stworzyć niezapomniany nastrój i zatrzymać na dłużej ciepło...

  25,00 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Orzeźwiający aromat Yuzu, o którym mówi się, że jest połączeniem wszystkich cytrusów po trochu. Zapach wyraźny, lekki, radosny.  pachną świeżo, ziołowo, delikatnie przynosząc odprężenie. W swoim składzie posiadają tylko drzewny proszek i naturalne olejki. Ze względu na brak bambusowego patyczka są bezdymne.

  27,00 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Kadzidełka o rześkim i pikantnym zapachu świeżego imbiru. Zapach pobudzający i poprawiający nastrój. pachną świeżo, ziołowo, delikatnie przynosząc odprężenie. W swoim składzie posiadają tylko drzewny proszek i naturalne olejki. Ze względu na brak bambusowego patyczka są bezdymne.

  27,00 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Kadzidełka o głębokim zapachu japońskiego cyprysu Hinoki i świeżej mięty. To balsamiczny zapach przywodzący na myśl iglasty las zaraz po deszczu. pachną świeżo, ziołowo, delikatnie przynosząc odprężenie. W swoim składzie posiadają tylko drzewny proszek i naturalne olejki. Ze względu na brak bambusowego patyczka są bezdymne.

  27,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 146 elementów