Kategorie

CIAŁO 

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 78 elementów

Naturalna pielęgnacja twarzy i ciała stała się modna kilka lat temu. I bardzo dobrze, ponieważ kosmetyki pielęgnacyjne ze składników pochodzących ze świata roślin są bardzo skuteczne i delikatne. W Magic Mug polecamy różnorodne produkty codziennego użytku dla dzieci oraz dla osób dorosłych, także tych ze szczególnymi potrzebami. Niektóre doskonale nadają się do kąpieli, inne do pielęgnacji twarzy i delikatnej skóry niemowląt. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych przez nas, ale i przez naszych klientów, producentów.

Naturalne kosmetyki, czyli jakie?

Kosmetyki do pielęgnacji powinny mieć naturalny skład - bez sztucznych, chemicznych dodatków, parabenów, SLS, dodatków ropopochodnych, silikonów czy parafin. Naturalne kosmetyki nie tylko mają czysty skład, ale również zwykle wytwarzane są ręcznie i pakowane w ekologiczne opakowania. Mają też krótką datę ważności, produkowane są w niewielkich ilościach, często na konkretne zamówienie, by nie zalegały w magazynach. Często nie są produktami znanych światowych koncernów. Dlatego warto je poznać samemu, próbując różnych marek i produktów najlepiej dopasowanych do skóry i naszego trybu życia.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Czym wyróżniają się naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała, które oferujemy w Magic Mug? Balsamy, żele, kremy i spraye do rąk, kule do kąpieli, mydła, peelingi i sole do kąpieli zawierają składniki stosowane od wieków, chociaż często wyparte przez współczesny przemysł kosmetyczny produkujący na masową skalę. Mają właściwości lecznicze, pomagają przy schorzeniach skóry lub problemach z włosami, kompleksowo dostarczają skórze składników odżywczych, a przy tym nie szkodzą, nie podrażniają, rzadko wywołują alergię. Brak w nich chemii i substancji potencjalnie szkodliwych, a stosując je, poprawiamy nie tylko stan swojego zdrowia i lepiej wyglądamy, ale także cieszymy się właściwościami aromaterapeutycznymi.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Warto być pewnym, że to, co stosujemy do pielęgnacji twarzy, faktycznie pomaga urodzie. Skóra wchłania mnóstwo substancji, ale niektóre nie są korzystne dla zdrowia. Dlaczego więc nie ograniczyć ich i nie wybierać kosmetyków do pielęgnacji z doskonałych, zdrowych składników? One rzadziej uczulają, nie zapychają porów, nie powodują podrażnień skóry i zapaleń. Powstają z surowców pochodzących z ekologicznych i wyselekcjonowanych upraw. Naturalne kosmetyki do twarzy prowadzą do odnowy skóry i głęboko nawilżają. Poza tym są to produkty nietestowane na zwierzętach i często nawet nie zawierają składników od nich pochodzących. Wiele kosmetyków naturalnych nadaje się do użytku dla wegan.

Coś na prezent? Zestaw kosmetyków do pielęgnacji

Oprócz kosmetyków naturalnych do pielęgnacji ciała i twarzy Magic Mug oferuje kosmetyki dla maluchów oraz różne akcesoria, takie jak szczotki do masażu ciała i gąbeczki. Ponieważ są to kosmetyki bardzo delikatne dla skóry i zdrowe, odprężają, pielęgnują i przepięknie pachną, świetnie nadają się na prezent. Kupując je rodzeństwu, przyjaciołom i przyszłym rodzicom masz pewność, że upominek będzie trafiony. My zaś szybko zapakujemy zamówione przez Ciebie produkty i prześlemy je pod wskazany adres.