Kategorie

SOBOTNI MIÓD 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Sobotni Miód do produkcji świec używa wyłącznie czystego wosku pszczelego. Dlatego świece, które oferujemy w Magic Mug, są nie tylko estetyczne, ale także prozdrowotne i pięknie pachną. Nadają się na prezent, poprawiają nastrój, napełniają dom przyjemną, relaksującą atmosferą. Świece Sobotni Miód w estetycznych słoiczkach z drewnianym wieczkiem i wkładami wymiennymi to kwintesencja prostoty i naturalności.

Wosk pszczeli - materiał do produkcji świec

Wosk pszczeli jest wydzieliną z gruczołów woskowych pszczół. Powstaje jako efekt uboczny wytwarzania miodu, ale ma również wiele cennych właściwości, dlatego wykorzystywany jest między innymi do produkcji pachnących świec. W wosku pszczelim znajdują się estry alkoholi, kwasy tłuszczowe, węglowodany, naturalne barwniki, minerały, substancje aromatyczne oraz składniki mające działanie antybiotyczne. Wosk pszczeli ma właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i odnawiające, chroni przed drobnoustrojami. W dermatologii wykorzystywany jest jako naturalny środek o działaniu nawilżającym, przeciwzapalnym i odnawiającym. Może być nawet lekiem na rany i oparzenia. Obecnie wraca się do metod i materiałów naturalnych, dlatego Sobotni Miód produkuje zdrowe świece z naturalnego wosku pszczelego.

Świece woskowe Sobotni Miód

Świece Sobotni Miód, w całości wykonane z wosku pszczelego, odświeżają i jonizują powietrze. Płonąca świeca likwiduje w pomieszczeniu szkodliwe zapachy, między innymi zapach dymu tytoniowego, odświeża powietrze i nasyca je miodowym aromatem. Podczas palenia świecy powietrze zostaje wzbogacone o jony ujemne, które neutralizują promieniowanie urządzeń elektronicznych i elektrycznych, łagodzą objawy alergii, astmy i innych chorób górnych dróg oddechowych. Podczas palenia świecy Sobotni Miód czujemy odprężenie, ale także możemy się lepiej skoncentrować. Świece z wosku pszczelego nie wytwarzają dymu, dają ciepłe i przyjemne światło.

Rodzaje świec Sobotni Miód

Świece woskowe Sobotni Miód to wolnostojące wkłady albo gotowe świeczki w estetycznych słoiczkach zamykane drewnianym wieczkiem. Warto je palić codziennie przez około godzinę, by poczuć walory zdrowotne. Świece nie są nasycone żadnymi eterycznymi olejkami, dostępne są natomiast w wielu rozmiarach, w jasnych i ciemnych słoiczkach, które po zużyciu świecy można w dowolny sposób wykorzystać w domu. Oczywiście zawsze podczas wypalania świeczki trzeba zachować środki ostrożności, czyli trzymać świece w miejscach niedostępnych dla dzieci i zwierząt, daleko od przeciągu i łatwopalnych materiałów.

Sobotni Miód - świece z Magic Mug

Jeśli szukasz niebanalnego prezentu lub chcesz poddać się naturalnej aromaterapii, która poprawi Ci nastrój, skorzystaj z mocy świeczek Sobotni Miód. Na bieżąco uzupełniamy zapasy tych wyjątkowych świeczek od polskiego producenta i oferujemy produkty ekologiczne w postaci świec aromatyzowanych, kosmetyków, dekoracji domowych i przysmaków dla każdego. Każdą przesyłkę z uwagą pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres, dlatego Twoje zakupy bezpiecznie i szybko trafią do Ciebie.