Kategorie

HAGI 

na stronę
Pokazuje 10 - 13 z 13 elementów

Uwielbiamy świece! Ciepły płomień i przemiły zapach wprowadzają nas w wyjątkowy nastrój. Dlatego też w ofercie Magic Mug nie mogło zabraknąć sojowych świeczek zapachowych marki Hagi. Naturalne świece zapachowe Hagi palą się długo, nie emitują toksyn, a autorskie kompozycje zapachowe zniewalają delikatnością.

Świece Hagi — stwórz wyjątkowy nastrój w swoim mieszkaniu

Przebywanie w domu bywa przyjemnością nie tylko dla zdeklarowanych introwertyków. Wprowadzając do wnętrz ciepło i zapach świec, możemy odpocząć, zrelaksować się, oderwać od codziennych problemów. Wybieraj jednak świece zapachowe naturalne, wykonane z sojowego wosku, który nie emituje toksycznych związków i nie dymi. Wosk sojowy wymieszany z esencjami zapachowymi spala się równo, topi przez wiele godzin i pozostawia przyjemny, trwały aromat we wnętrzach. Świeca Hagi może też pełnić funkcję odświeżacza powietrza. Zamiast używać sztucznych zapachów, zapal świecę, która otuli Cię blaskiem.

Hagi — świeca z wosku sojowego

Marka Hagi tworzy świece zapachowe z wosku sojowego uzyskanego z botanicznie wyselekcjonowanego oleju sojowego, z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych. Firmie przyświeca chęć tworzenia produktów, które łagodzą zmysły, uspokajają, zatrzymują na chwilę pędzący świat. W ofercie Magic Mug znajdziesz wiele różnych zapachów świec o nutach kwiatowych, korzennych, przyprawowych. Wśród nich polecamy słodką wanilię, lawendę, zapach amyrisu, cedru, pomarańczy, mandarynki czy liści cynamonu. Palące się nawet ponad 70 godzin świece sojowe roztaczają magiczny zapach i wpływają kojąco na zmysły. Mają silne działanie aromaterapeutyczne, a nie od dzisiaj wiadomo, że zapachy mogą skutecznie leczyć - zwłaszcza duszę.

Zapachy świec Hagi

Świece Hagi mogą pobudzić do działania albo wyciszyć. Siły witalne odzyskasz, kiedy pooddychasz powietrzem nasyconym zapachem drzewa sandałowego, paczuli, ylang-ylang, bergamotki oraz limetki. Kiedy chcesz uspokoić się i odpocząć, skorzystaj ze świeczek Hagi z lawendy i bergamotki. Wybór świecy może być także podyktowany porą roku. Na zimę polecamy zapach słodkiej wanilii, korzennej pomarańczy czy zimowego lasu, zaś latem możesz zapalić świecę o egzotycznym zapachu cytrusów, z aromatem trawy cytrynowej, wanilii, grapefruita, szałwii i cedru.

Świece Hagi dla Ciebie i Twoich bliskich

Hagi produkuje świece ekologiczne. I nie chodzi tylko o skład wosku, ale także ich opakowanie. Po wypaleniu sojowego wosku pozostaje pusty słoiczek, który nadaje się do ponownego użytku. W komplecie jest też pokrywka, dlatego otrzymujesz kompletne opakowanie, które możesz wykorzystać do przechowywania guziczków, koralików, przypraw, suchych składników pożywienia. Możesz ich użyć także do rozsadzania roślinek albo przekazać do recyklingu. A ponieważ słoiczki ze świeczkami Hagi razem z papierowym opakowaniem są po prostu estetyczne, wręczając komuś prezent, nie musisz go nawet pakować.

Świeczka Hagi z Magic Mug

Szczycimy się tym, że świece Hagi na stałe zagościły w naszej ofercie i cieszą się dużym powodzeniem. Zachęcamy do ich zakupu, bo warte są uwagi i godne każdego miłośnika pięknych i praktycznych przedmiotów. Zakup świeczek online jest prosty, a przesyłkę z zamówionymi produktami wyślemy do Ciebie jak najszybciej.