Szczotka do masażu ciała

49,00 zł

Szczotka do masażu ciała wykonana z włókna roślinnego – agawy (tampico) oraz z drewna bukowego z logo MAGIC HOME

Zapal ulubioną świecę lub kadzidło i zrelaksuj się energetyzującym masażem - dobrym zarówno na rześki poranek, jak i na długi, spokojny wieczór.

Masaż skóry ma działanie zdrowotne, pomaga zregenerować zmęczone ciało, uspokaja, dodaje energii skórze oraz Tobie.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Szczotka idealnie masuje skórę na całym ciele, skutecznie poprawia krążenie krwi. Bez potrzeby używania dodatkowych peelingów złuszcza martwy naskórek. 

Systematyczny masaż szczotką  zapobiega wrastaniu włosków np. po goleniu, pobudza system immunologiczny i układ krążenia, pomaga w redukcji cellulitu, wspomaga dostarczanie tlenu oraz składników odżywczych do komórek ciała.

W wodzie tampico mięknie i tym samym jest jednym z najlepszych surowców do czyszczenia ciała.

Sposób użycia:

Należy wykonywać delikatne ruchy szczotką, nie szorować nią zbyt mocno. Skóra po masażu może być lekko zaróżowiona - to normalne. Skóra przed zabiegiem musi być czysta, bez balsamów i olejków.

Masuj ciało od dołu do góry w kierunku serca, długimi ruchami. Najlepiej rozpocznij od stóp i rąk, omijaj twarz. Do masażu twarzy polecamy naszą małą szczotkę.

Po każdym stosowaniu przemyj włókna delikatnym szamponem, nie mocząc nadmiernie drewnianej części. Szczotkę susz zawsze włosiem do dołu, z dala od źródeł nadmiernego ciepła - drewno bukowe może pękać. 

Po kilku użyciach proponujemy zaimpregnowanie drewnianej części olejem.

Wymiary (cm): 8 x 13 x 4

Produkty powiązane