280ml 

 • Filiżanka o pojemności 280 ml w komplecie ze spodkiem. Z ręcznie naniesionym napisem *LOVE YOU* i malutkim czerwonym sercem z drugiej strony filiżanki oraz opcją personalizacji. W Oknie po prawej stronie wpisz imię które ręcznie umieścimy na spodku.

  40,00 zł
  W magazynie
 • Filiżanka o pojemności 280 ml w komplecie ze spodkiem. Z ręcznie naniesionym napisem *JESTEŚ NIEZASTĄPIONY* i malutkim sercem z drugiej strony filiżanki oraz opcją personalizacji. W Oknie po prawej stronie wpisz imię które ręcznie umieścimy na spodku.

  40,00 zł
  W magazynie
 • Filiżanka o pojemności 280 ml w komplecie ze spodkiem. Z ręcznie naniesionym napisem *JESTEŚ NAJLEPSZY*  i malutkim sercem z drugiej strony filiżanki oraz opcją personalizacji. W Oknie po prawej stronie wpisz imię które ręcznie umieścimy na spodku.

  40,00 zł
  W magazynie
 • Filiżanka o pojemności 280 ml w komplecie ze spodkiem. Z ręcznie naniesionym napisem *JESTEŚ CUDOWNA*  i malutkim sercem z drugiej strony filiżanki oraz opcją personalizacji. W Oknie po prawej stronie wpisz imię które ręcznie umieścimy na spodku.

  40,00 zł
  W magazynie
 • Filiżanka o pojemności 280 ml w komplecie ze spodkiem. Z ręcznie naniesionym napisem *JESTEŚ WSPANIAŁA *  i malutkim sercem z drugiej strony filiżanki oraz opcją personalizacji. W Oknie po prawej stronie wpisz imię które ręcznie umieścimy na spodku.

  40,00 zł
  W magazynie
 • Filiżanka o pojemności 280 ml.Z ręcznie naniesionym napisem i rysunkiem zimowej misi, istnieje możliwość dodania imienia na spodku.Jeśli chcesz stworzyć misiową parę to w zakładce Misie  znajdziesz wszystkie dostępne pojemności z tym samym wzorem.  Nasze produkty wykonane są  z białej polskiej porcelany cechującej się wysoką jakością, nie należy...

  40,00 zł
  W magazynie
 • Filiżanka o pojemności 280 ml.Z ręcznie naniesionym napisem i rysunkiem zimowego misia, istnieje możliwość dodania imienia na spodku.Jeśli chcesz stworzyć misiową parę to w zakładce Misie  znajdziesz wszystkie dostępne pojemności z tym samym wzorem.  Nasze produkty wykonane są  z białej polskiej porcelany cechującej się wysoką jakością, nie należy...

  40,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów