Kategorie

ZESTAWY PREZENTOWE 

na stronę
 • Zestaw prezentowy zawierający natualne, ręcznie wykonane kadzidła, które odprężają ciało i umysł. Wiązki najbezpieczniej jest spalać na porcelanowym spodku. Wizualne połączenie smużącego się kadzidła oraz ręcznie malowanego spodka cieszy oko, a wydobywający się zapach uspokaja i odpręża. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które...

  100,90 zł
  W magazynie
 • Zestaw do kompleksowej pielęgnaji twarzy - szczotka złuszczająca naskórek i wzmacniająca krążenie, nawilżający krem z naturalnych skłaników oraz olejek zatrzymujący nawilżenie we wszystkich warstwach skóry. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  119,00 zł
  W magazynie
 • W skład zestawu wchodzą bestsellerowe, energetyzujące produkty. Motywem przewodnym zestawu jest róża - będąca symbolem piękna, siły i miłości. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  120,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Piękny prezent dla każdej kobiety. Stylowe, pachnące naturalnym woskiem pszczelim świeczki są piękną ozdobą każdego pomieszczenia. Ręcznie wykonane mydło i sól do kąpieli regenerują ciało. Szczotka do masażu wzmacnia krążenie krwi i poprawia kondycję skóry. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej...

  124,00 zł
  W magazynie
 • Zestaw wywołujący natychmiastowy uśmiech na twarzy obdarowanego - piękny, ręcznie malowany kubek, ekologiczna kawa, stylowa łyżeczka i drobny słodki akcent. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  125,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Elegancki prezent dla mężczyzny. Zapakowana w minimalistyczną puszkę herbata z pięknym zaparzaczem, natualne kadzidło oraz pyszny miód z ekologicznej pasieki to wspaniały upominek na każdą okazję. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  147,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Utrzymany w minimalistycznej estetyce zestaw zawiera najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne oraz unikatową świecę zapachową, której palenie umili czas poświęcony na oddawanie się rozkoszom domowego SPA. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  157,90 zł
  W magazynie
 • Przepiękny prezent ślubny - słodka herbata z lukrowanymi serduszkami, ręcznie malowane kubki oraz zestaw słodkości. Wszystko zapakowane w eleganckie pudełko z grubą wstążką. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  218,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 10 - 17 z 17 elementów

Oferujemy Wam zestawy prezentowe, które stworzone są z produktów dostępnych w naszym sklepie. Każdy z setów zapakowany jest w pudełko z prezentową obwolutą, wstążką oraz dołączoną ręcznie wypisaną kartką, dzięki której możesz przekazać kilka ciepłych słów bliskiej osobie. Paczki wysyłane są kurierem bezpośrednio do osoby obdarowanej (fakturę wystawiamy na życzenie, nie dołączamy jej do prezentu). 

Jeśli żaden z gotowych zestawów Ci nie odpowiada, możesz stworzyć własny prezent - do produktów w koszyku dodaj opcję pakowanie na prezent oraz prześlij nam życzenia, które mają znaleźć sie na kartce prezentowej. 

Chcesz stworzyć upominki dla pracowników, kontrahentów lub partnerów biznesowych - skontaktuj się z nami mug@magicmug.pl prześlemy ci ofertę współpracy.