Kategorie

ZESTAWY PREZENTOWE 

na stronę
 • Zestaw prezentowy stworzony z myślą o naszych najbliższych. 

  124,90 zł
  W magazynie
 • Zestaw, który mówi - zrób sobie przerwę i odpocznij. Kula posłuży do relaksującej kąpieli, przy której odprężysz się zapalając miodową świecę. Szczotka bardzo dobrze wpływa na krążenie i kondycję skóry.

  141,90 zł
  W magazynie
 • Utrzymany w minimalistycznej estetyce zestaw zawiera najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne oraz unikatową świecę zapachową, której palenie umili czas poświęcony na oddawanie się rozkoszom domowego SPA. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  160,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 10 - 12 z 12 elementów

Oferujemy Wam zestawy prezentowe, które stworzone są z produktów dostępnych w naszym sklepie. Każdy z setów zapakowany jest w pudełko z prezentową obwolutą, wstążką oraz dołączoną ręcznie wypisaną kartką, dzięki której możesz przekazać kilka ciepłych słów bliskiej osobie. Paczki wysyłane są kurierem bezpośrednio do osoby obdarowanej (fakturę wystawiamy na życzenie, nie dołączamy jej do prezentu). 

Jeśli żaden z gotowych zestawów Ci nie odpowiada, możesz stworzyć własny prezent - do produktów w koszyku dodaj opcję pakowanie na prezent oraz prześlij nam życzenia, które mają znaleźć sie na kartce prezentowej. 

Chcesz stworzyć upominki dla pracowników, kontrahentów lub partnerów biznesowych - skontaktuj się z nami mug@magicmug.pl prześlemy ci ofertę współpracy.