Kategorie

ZESTAWY PREZENTOWE 

na stronę
 • Zestaw drobnych słodkości z nutką maliny - herbata pełna pysznych owoców oraz konfiturka i miodek na osłodę. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  47,00 zł
  W magazynie
 • Słodki upominek idealny na każdą okazję. Pyszne i zdrowe owoce wiśni zaserwowane w aromatycznej herbacie oraz zatopione w wybornym miodzie akacjowym. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  58,50 zł
  W magazynie
 • Nasz bestsellerowy zestaw w odświeżonej odsłonie. Pyłek i miodek wzmacniają odporność, herbata znakomicie rozgrzewa. Wspaniały prezent na przejściową pogodę przełomu zimy i wiosny. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  61,00 zł
  W magazynie
 • Słodki upominek idealny na każdą okazję. Zamknięte w herbacie, czekoladzie i syropie maliny sprawią, że lato będzie gościło w domu obdarowanej osoby przez cały rok. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce. Istnieje możliwość stworzenia zestawu z innym smakiem czekolady i miodu.

  65,00 zł
  W magazynie
 • Idealny upominek dla każdej kobiety. Zawiera w sobie zarówno coś dla ciała, jak i coś dla ducha. Balsam koi usta, kula do kąpielu uspokaja po długim dniu, a kadzidło pomaga zregenerować umysł. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  66,90 zł
  W magazynie
 • Piękny upominek stworzony do wieczornego rekalsu - pyszna herbata i orzeźwiające akcesoria do kąpieli.  Możemy wysłać go bezpośrednio do adresata wraz z wypisanymi ręcznie życzeniami - wystarczy, że przy składaniu zamówienia podasz jego adres.

  73,00 zł
  W magazynie
 • Zestaw idealny dla miłośnika herbat. Zawiera różnego rodzaju mieszanki, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  81,90 zł
  W magazynie
 • Piękny prezent dla każdej kobiety. Herbata z okolicznościową etykietą z napisem *JESTEŚ PIĘKNA*, pasujący do niej ręcznie malowany kubek oraz pyszne ciasteczko. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które mają znaleźć się na prezentowej kartce.

  86,00 zł
  W magazynie
 • Zestaw prezentowy zawierający natualne, ręcznie wykonane kadzidła, które odprężają ciało i umysł. Wiązki najbezpieczniej jest spalać na porcelanowym spodku. Wizualne połączenie smużącego się kadzidła oraz ręcznie malowanego spodka cieszy oko, a wydobywający się zapach uspokaja i odpręża. Gotowy do wręczenia - wystarczy że prześlesz nam życzenia, które...

  100,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów

Oferujemy Wam zestawy prezentowe, które stworzone są z produktów dostępnych w naszym sklepie. Każdy z setów zapakowany jest w pudełko z prezentową obwolutą, wstążką oraz dołączoną ręcznie wypisaną kartką, dzięki której możesz przekazać kilka ciepłych słów bliskiej osobie. Paczki wysyłane są kurierem bezpośrednio do osoby obdarowanej (fakturę wystawiamy na życzenie, nie dołączamy jej do prezentu). 

Jeśli żaden z gotowych zestawów Ci nie odpowiada, możesz stworzyć własny prezent - do produktów w koszyku dodaj opcję pakowanie na prezent oraz prześlij nam życzenia, które mają znaleźć sie na kartce prezentowej. 

Chcesz stworzyć upominki dla pracowników, kontrahentów lub partnerów biznesowych - skontaktuj się z nami mug@magicmug.pl prześlemy ci ofertę współpracy.