ZESTAWY PREZENTOWE 

Oferujemy Wam zestawy prezentowe, które stworzone są z produktów dostępnych w naszym sklepie. Każdy z setów zapakowany jest w pudełko z prezentową obwolutą, wstążką oraz dołączoną ręcznie wypisaną kartką, dzięki której możesz przekazać kilka ciepłych słów bliskiej osobie. Paczki wysyłane są kurierem bezpośrednio do osoby obdarowanej (fakturę wystawiamy na życzenie, nie dołączamy jej do prezentu). 

Jeśli żaden z gotowych zestawów Ci nie odpowiada, możesz stworzyć własny prezent - do produktów w koszyku dodaj opcję pakowanie na prezent oraz prześlij nam życzenia, które mają znaleźć sie na kartce prezentowej. 

Chcesz stworzyć upominki dla pracowników, kontrahentów lub partnerów biznesowych - skontaktuj się z nami mug@magicmug.pl prześlemy ci ofertę współpracy.

na stronę
 • Nowy

  Idealny zestaw na prezent dla miłośnika sprzątania: jutowa myjka, szczotka oraz naturalne mydło do mycia naczyń. 

  47,00 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Zestaw idealny na prezent: Herbata świąteczna, sobotni miód ziołowy, czekolada mleczna z truskawkami oraz 2 fiolki - z kardamonem i goździkami. Całość zapakowana na prezent gotowy do wręczenia (lub wysłania)

  78,00 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Zestaw idealny na prezent: Herbata zielona z figą, konfitura figowo- pomarańczowa oraz wybrana świeca 150g marki Glyk. Całość zapakowana na prezent gotowy do wręczenia (lub wysłania)

  90,00 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Zestaw idealny na prezent: świeca z wosku pszczelego w ciemnym szkle, herbata grzaniec, zaparzacz, pałeczka do miodu, sobotni miód ziołowy oraz miód kwiaty letnie z pistacjami. Całość zapakowana na prezent gotowy do wręczenia (lub wysłania).

  173,00 zł
  W magazynie
 • Nowy

  W środku zestawu znajdziesz:  miód wielokwiatowy z dzikich kwiatów Doliny Cybiny 350g turbo miód 230g łyżeczka z drewna czereśniowego

  109,00 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Zestaw idealny na prezent: Herbata zdrowie, szczotka do masażu twarzy oraz szczotka do masażu ciała. Całość zapakowana na prezent gotowy do wręczenia (lub wysłania)

  89,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy

  Zestaw idealny na prezent: Herbata rozgrzewająca oraz miód wielokwiatowy. Całość zapakowana na prezent gotowy do wręczenia (lub wysłania)

  51,00 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Zestaw idealny na prezent: Sobotni miód ziołowy, z pistacjami oraz z bławatkiem. Całość zapakowana na prezent gotowy do wręczenia (lub wysłania)

  101,00 zł
  W magazynie
 • Nowy

  Zestaw idealny na prezent: Herbata zdrowie, sobotni miód pyłek kwiatowy, sobotni miód kwiaty letnie oraz drewniana pałeczka do miodu. Całość zapakowana na prezent gotowy do wręczenia (lub wysłania)

  49,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 24 elementów