ŚWINKI SKARBONKI 

 • Skarbonka świnka - wykonana z wysokiej jakości ceramiki z ręcznie naniesionym napisem *Mission Possible*. Posiada na grzbiecie otwór do wrzucania pieniędzy oraz ryjek  z korka. Stwórz własną personalizowaną świnkę:  zakładka Twój napis > skarbonka świnka z personalizacją.

  40,00 zł
  W magazynie
 • Skarbonka świnka - wykonana z wysokiej jakości ceramiki z ręcznie naniesionym napisem * You totally can* . Posiada na grzbiecie otwór do wrzucania pieniędzy oraz ryjek  z korka. Stwórz własną personalizowaną świnkę:  zakładka Twój napis > skarbonka świnka z personalizacją.

  40,00 zł
  W magazynie
 • Skarbonka świnka - wykonana z wysokiej jakości ceramiki z ręcznie naniesionym napisem * LOVE* i czerwonym serduszkiem . Posiada na grzbiecie otwór do wrzucania pieniędzy oraz ryjek  z korka. Stwórz własną personalizowaną świnkę:   zakładka Twój napis > skarbonka świnka z personalizacją.

  40,00 zł
  W magazynie
 • Skarbonka świnka - wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Posiada na grzbiecie otwór do wrzucania pieniędzy oraz ryjek  z korka. Stwórz własny wzór- w oknie poniżej wpisz własny tekst o maksymalnej długości ok 3 wyrazów, dodatkowo określ kształt liter- proste drukowane / zaokrąglone pisane.

  45,00 zł
  W magazynie
 • Skarbonka świnka - wykonana z wysokiej jakości ceramiki z ręcznie naniesionym napisem * NA PRZYJEMNOŚCI* . Posiada na grzbiecie otwór do wrzucania pieniędzy oraz ryjek  z korka. Stwórz własną personalizowaną świnkę:  zakładka Twój napis > skarbonka świnka z personalizacją.

  40,00 zł
  W magazynie
 • Skarbonka świnka - wykonana z wysokiej jakości ceramiki z ręcznie naniesionym napisem * NA WAKACJE* . Posiada na grzbiecie otwór do wrzucania pieniędzy oraz ryjek  z korka. Stwórz własną personalizowaną świnkę:  zakładka Twój napis > skarbonka świnka z personalizacją.

  40,00 zł
  W magazynie
 • Skarbonka świnka - wykonana z wysokiej jakości ceramiki z ręcznie naniesionym napisem * NA BUTY* . Posiada na grzbiecie otwór do wrzucania pieniędzy oraz ryjek  z korka. Stwórz własną personalizowaną świnkę:   zakładka Twój napis > skarbonka świnka z personalizacją.

  40,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów