80ml 

 • Filiżanka idealna na espresso, o pojemności 80 ml w komplecie ze spodkiem. Z ręcznie naniesionym napisem  MY love oraz malutkim sercem na spodku. Nasze produkty wykonane są  z białej polskiej porcelany cechującej się wysoką jakością, nie należy myć ich w zmywarce.

  25,00 zł
  W magazynie
 • Filiżanka idealna na espresso, o pojemności 80 ml w komplecie ze spodkiem. Z ręcznie naniesionym napisem  DOUBLE espresso oraz malutkim sercem na spodku. Nasze produkty wykonane są  z białej polskiej porcelany cechującej się wysoką jakością, nie należy myć ich w zmywarce.

  25,00 zł
  W magazynie
 • Komplet filiżanek idealnych na espresso, o pojemności 80 ml w komplecie ze spodkami. Z ręcznie naniesionymi napisami  Yours Mine oraz sercami na spodkach. Nasze produkty wykonane są  z białej polskiej porcelany cechującej się wysoką jakością, nie należy myć ich w zmywarce.

  50,00 zł
  W magazynie
 • Komplet filiżanek idealnych na espresso, o pojemności 80 ml w komplecie ze spodkami. Z ręcznie naniesionymi napisami MR & MRS oraz sercami na spodkach, istnieje możliwość personalizacji w zakładce Twój napis. Nasze produkty wykonane są  z białej polskiej porcelany cechującej się wysoką jakością, nie należy myć ich w zmywarce.

  50,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów